Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy pójdzie mi fifa 13 i 12?


Skilujemy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: Intel Core i3 2120 3,3ghz

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Karta graficzna: nVIDIA GeForce GT610 2gb

Pamięć RAM: 6 GB

Pojemność dysku: 750 GB

 

czy pójdzie?

ta karta nie jest taka słaba widzialem na yt jak w fife 13 i bf3 na maks detalach śmigało ale czy na tym sprzęcie bedzie?

 

Śmiechłem, BF3 na maks detalach na GT610.

 

Fifa nie ma wysokich wymagań, dlatego prawdopodobnie ruszy, ale nie licz na maks detale... Nie licz nawet na średnie detale.

Ta karta jest głównie do zastosowań biurowych, jedna z najgorszych do gier.

Opublikowano

hahaha ja nie mogę ale śmieszne i ty się pytasz czy ci pójdzie ja mam (laptopa) 1.4 ghz x2 (dwurdzeniowy) 2 gb ram i mi śmiga jak chol.... moim zdaniem wejdzie ci pewnie nawet fifa 15 /16 która będzie za pare lat :P i nowsze wydanie BG

 

 

 

 

 

Co do karty bo nie spojrzałem powinno ci pójść a ty Shiniox chyba się nie znasz mój kolega ma taką samą i działa mu na pełnych obrotach. Więc pozdro

logo2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...